Ogłoszenie

Aktualki:

Trwa upload Xa oraz reedycja dalszych odcinków MKR :)


30.03.2019

[Manga] CLAMP - Przeznaczenie każdego jest na Tokyo Tower
[Manga] Magic Knight Rayearth - Sekrety Mokony


19.05.2019

Megumi Ogata - Unmei no kouro (Eagle Vision image song)
Hikaru, Umi i Fuu - Shoujo yo, taishi wo idake!
Hikaru, Umi i Fuu - Mokona no Ekaki Uta (Fanvid + music video)
[Live] Minako Honda - Lullaby ~Yasashiku dakasete~ (Ending 2)
Naomi Tamura - ALL YOU NEED IS LOVE (Rayearth OAV)
Clamp in Wonderland 1 (opening i ending)

09.06.2019

[Anime] Magic Knight Rayearth odcinek 5 HD *REEDYCJA*
[Anime] Magic Knight Rayearth odcinek 36 HD

05.10.2019

[Fanvid] Hikaru x Lantis x Nova fanvid


#1 2012-01-09 23:08:53

HeroGenji

Fan CLAMP'a

Zarejestrowany: 2012-01-03
Posty: 7
Punktów :   

Gungrave - Beyond the grave

Zajebiste anime autorstwa zajebistego Madhouse na podstawie <podobno> zajebistej gry. A tak na poważnie - starałem się zasiać trochę propagandy o tym anime na forum.
Dla niezdecydowanych - jest to anime o przyjaźni pomiędzy dwójką ludzi, którzy zdecydowali się wybrać drogę od której nie ma odwrotu - wstąpili do mafii. Anime przedstawia ich struktury dość porządnie (jak na animowaną produkcję).
Zalety tej produkcji to:
- Muzyka, opening i ending świetnie wpasowywują się w klimaty. OST raczej wszystkim nie przypadnie do gustu (nie oznacza to, że jest zly - imo jest "dobry"), ale utwory odpowiednio podkreślają 'pewne' wydarzenia. Mi się bardzo spodobała.
- Klimat! Nie będę spoilerował, bo te sceny są ważne. Większość motywów można jak dla mnie bez problemu przewidzieć, a jeżeli stanie się już coś nieprzewidywalnego to... ROBI WRAŻENIE!
- Ładna kreska.
- Ciekawy pomysł, scenariusz, świetny charadesign (czuć "przyjaźń" nawet do najmniej znaczących postaci), łatwość w nawiązywaniu "braterskich więzi z postaciami". Dobre pokazanie poszczególnych segmentów tworzących mafię (zwykli zbieracze długów, egzekutorzy, oddziały specjalne, siatka szpiegowsko-informacyjna)
Jak już wspomniałem - anime jest na podstawie gry. I szczerze to po obczajeniu gry (na youtubie) stwierdziłem, że "fillery" stworzone przed Madhouse są arcymistrzowskie w porównaniu do "oryginału" (dla uczciwości - po prostu część Madhouse'a jest REWELACYJNA, a ta z gry jest niestety "tylko" b dobra).
Jeżeli kogoś zachęcę, to pomimo 1 epka kompletnie wyrwanego z dupy - nalegam byście oglądali. Są dwa fajne bishe . xD

Offline

 
Fora i strony współpracujące z nami ^^

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutowojna.pun.pl www.rekrutsg.pun.pl www.iots.pun.pl www.pokemon-river-diamond.pun.pl www.awft1.pun.pl